Регенерація тканин

Спрямована регенерація кісткової тканини

tr-4У разі значного зменшення обсягу щелепної кістки в результаті резорбції, можлива регенерація кісткової тканини шляхом імплантації замінника кісткової тканини. Кісткові трансплантати можуть допомогти в побудові нової кістки або заповнити недолік існуючої для подальшої установки зубних імплантів. Цей метод є одним з найбільш передових досягнень сучасної стоматології. Даний процес називається « Спрямована регенерація кістки » — Guided bone regeneration = GBR .

Нарощування обсягів кісткової тканини за допомогою синтетичних матеріалів

tr-9Синтетичні матеріали являють собою штучну кісткову тканину. Вони не викликають алергію і відторгнення, повністю заміщуючи кістку пацієнта. Являють собою порошок, гранули або блок і мембрану, які використовуються при будь-якому виді операції з нарощування кісткової тканини.

Технологія спрямованої регенерації кісткової тканини

Мета : відновлення відсутнього обсягу кісткової тканини щелепи;

tr-5область застосування: імплантологія і пародонтологія. Використовується в клінічних ситуаціях, що вимагають відновлення кісткової тканини і зміцнення рухомих зубів;
проводиться з використанням нового покоління остеозаміщуючих і мембранних препаратів виробництва Швейцарії та Німеччини.

 

Технологія BOTISS BONEBUILDER

tr-2Індивідуальне 3D проектування аллогенного кісткового імпланту для кожної конкретної клінічної ситуації проводиться
віртуально фахівцем компанії Botiss
при використанні CT / DVT сканування кісткового дефекту. Після комп’ютерної томографії та аналізу кісткового дефекту лікарем, замовлення передається фахівцеві компанії Botiss. В банку клітин і тканин Австрії, який є партнером компанії Botiss, виробляють конвертацію отриманих даних в STL файл і фрезерування аллогенного кісткового імплантату в стерильних умовах. Виготовлений за такою технологією кістковий імплантат встановлюється в області дефекту альвеолярного tr-3
відростка без додаткових оперативних втручань.

При кісткової імплантації блок фіксується до щелепної кістки за допомогою гвинтів для остеосинтезу і покривається матеріалом для кісткової регенерації та колагеновою мембраною для захисту від резорбції.
Botiss BoneBuilder® звільняє хірурга від необхідності операції забору та адаптації аутогенного трансплантата під час кісткової аугментації . Завдяки цьому біль, ризики ускладнень і тривалість оперативного втручання значно зменшуються.
Кісткові блоки Botiss BoneBuilder® передаються стерильними і готовими для використання.

Через 6 місяців після проведення даної процедури можна приступати до наступного етапу — дентальної імплантації.
Тип кісткового трансплантата зазвичай підбирається лікарем, відповідно до хірургічних та реабілітаційних потреб пацієнта.
Сучасні методи кісткової імплантації є справжнім дивом для людей, які потребують зубних імплантів, на які згодом надягають коронки, які відтворюють вид натуральних зубів і дозволяють людині нормально жувати і повернутися до активного і повноцінного життя, нічим не відрізняючись від людей з природними зубами.

Назад до Кісткової пластики

 • Наша адреса

  Україна, м. Вінниця
  мкрн. Поділля
  вул. Зодчих 20

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9:00 - 20:00
  Субота: 10:00 - 15:00
  Неділя: Вихідний

 • Телефони

  Тел: +380(98)887-66-88
  Тел: +380(432)68-34-40
  Тел/факс: +380(432)68-34-68

 • Пошук по сайту

 • Соціальні мережі

Посміхайтеся світу і він посміхнеться до Вас!