Імплантація

Одноетапне встановлення зубних імплантів та встановлення коронок за один день.
Що це таке?

Незважаючи на те, що сучасна класична імплантація зубів являє собою порівняно безболісну , швидку і ефективну методику відновлення втрачених зубів, сьогодні стоматологи здатні запропонувати своїм пацієнтам ще більш комфортний спосіб лікування.

Одноетапну імплантацію зубів також називають експрес — імплантацією, одномоментною імплантацією, імплантацією з негайним навантаженням, все на чотирьох, все на шести. Її унікальність полягає в тому, що оперативне втручання скорочується до мінімуму, значно зменшується час необхідний на проведення процедури і післяопераційний період  і, головне, відкривається можливість негайної установки коронки, або часткового, або повного мостоподібного протезу, що дозволяє пацієнтові відразу виглядати і жувати повноцінно.

Суть методу і переваги, які він відкриває.

Суть методу одноетапної імплантації полягає в тому, що імплантат неповністю занурюється в кістку і слизову, як при двоетапній імплантації , а встановлюється таким чином, що його верхня частина — абатмент або формувач залишається на поверхні, дозволяючи уникнути повторного розтину ясен і відразу встановити пластиковий варіант коронки або мостоподібного протеза. Постійна керамічна або металокерамічна коронка встановлюється після повного зрощення штучного кореня (імпланта) з кісткою — через 6-12 місяців, залежно від конкретних обставин . Таким чином, імплантація зубів в один етап дозволяє значно знизити травматичність, отже і прискорити процес загоєння, а також помітно зменшити дискомфорт післяопераційного періоду. Вона практично безкровна і являє собою ідеальний варіант для пацієнтів, які панічно бояться оперативних втручань. Крім певних медичних переваг, експрес-імплантація володіє очевидними естетичними плюсами. Мало того, що ви можете тут же встановити декоративну коронку, або мостоподібний протез, експрес-імплантацію можна застосовувати відразу після видалення ураженого зуба, не чекаючи повного загоєння кісткової тканини, що може зайняти від 3-х до 5-ти місяців.

Необхідні умови

Проте слід враховувати, що для застосування одноетапної експрес-імплантації , крім вимог, що пред’являються при класичній двоетапній імплантації, існує ряд принципових умов:

— Сприятливий загальний стан організму, що важливо для успішного зрощення імплантату з кісткою і швидкого загоєння м’яких тканин;

— Гарна якість кістки — достатня щільність, ширина і висота, що є необхідною умовою надійного закріплення імплантату;

— Достатня зона прикріплених ясен — щоб повністю знерухомити імплантат, ясна щільно ушиваються навколо нього;

— Наявність сусідніх зубів — для того, щоб зняти функціональне навантаження з ще не повністю інтегрованого з кісткою імплантату.

Для підвищення результативності остеоінтеграції (зрощення з кісткою) застосовуються гвинтові конусні імплантати з плазмовим титановим напиленням.

Фахівці стоматологічної клініки «Гіппократ» використовують у своїй роботі найкращі імплантати від виробників, які надійно зарекомендували себе та мають світове ім’я, найсучасніше лікувально-діагностичне обладнання. Вони володіють значним досвідом у галузі негайної імплантації зубів, достатнім для проведення детальної діагностики і підбору імплантаційних матеріалів і методик, ідеально задовольняють потреби в кожному індивідуальному клінічному випадку.

 • Наша адреса

  Україна, м. Вінниця
  мкрн. Поділля
  вул. Зодчих 20

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9:00 - 20:00
  Субота: 10:00 - 15:00
  Неділя: Вихідний

 • Телефони

  Тел: +380(98)887-66-88
  Тел: +380(432)68-34-40
  Тел/факс: +380(432)68-34-68

 • Пошук по сайту

 • Соціальні мережі

Посміхайтеся світу і він посміхнеться до Вас!