Всі на чотирьох

Всі на чотирьох «All On Four» ( нижня щелепа )

У більшості людей в літньому віці стан зубів м’яко кажучи не ідеальний. А простіше кажучи — багато (якщо не всі) зуби безповоротно втрачені. А буває, що проблема втрати великої кількості зубів настає і задовго до старості — зокрема, через травми, захворювання або просто через поганий догляд за зубами.

1iТрадиційно проблему відсутності великої кількості зубів вирішували методом знімного протезування. Але знімний протез — далеко не ідеальне рішення. Відмінність знімного протезу від натуральних зубів в тому, що якщо в процесі пережовування їжі передача тиску на кістку йде через коріння, то знімний протез розташовується безпосередньо на яснах і тисне прямо на неї, що не фізіологічно. В результаті утворюються пролежні.

Знімний протез особливо на нижній щелепі дуже складно надійно зафіксувати.

Крім того, далеко не в кожному знімному протезі вдається точно відтворювати зубощелепну систему та точно налаштувати прикус. Звідси, зокрема, і проблеми з дикцією.

Ще один аспект — психологічний. Далеко не всі в змозі змиритися з принизливою для людської гідності ситуацією, при якій перед сном потрібно витягнути протез з рота і опустити в склянку з водою, навіть якщо самі «щелепи» — ідеальні.

В останні чотири десятиліття знімне протезування стала впевнено витісняти імплантація. Але цей спосіб досить дорогий, крім того, він пов’язаний з великою кількістю обмежень.

В ідеалі, щоб встановити імплантат замість втраченого людиною зуба, потрібно, щоб і кістка була цілком певної висоти. Наприклад, при повній відсутності зубів на нижній щелепі потрібно мінімум 6 імплантатів, а ще краще — 8. Однак якщо висота кістки недостатня, доводиться імплантувати короткі імплантати — а вони менш ефективні, оскільки не витримують жувального навантаження.

ao4-3До того ж кістка — не бетонна стіна, вона має губчасту будову. Додайте до цього час, що потрібно на приживлення імплантату (остеоінтеграцію): в середньому, згідно зі статистикою, на нижній щелепі імплант приживається за 4-6 місяців. Отже, тільки після закінчення півроку можна починати встановлювати коронки на інтегрованому в кістку імплантаті.

Якщо стан кістки не дозволяє встановлювати в неї імплантат, лікарі-імплантологи вдаються до різних хитрощів, проводячи операції з підсадження кісток. В результаті, пацієнт фактично проходить дві операції з імплантації: спочатку — відсутньої кістки, а вже потім — власне імплантату. При цьому потрібно мати на увазі, що за різними протипоказаннями операції з трансплантації кістки в принципі неможливі більш ніж для 20 відсотків пацієнтів.

Справжнім проривом (якщо не сказати — чудом!) на цьому тлі виглядає нова методика «All on 4», яка дозволяє пацієнтові всього за один день повністю відновити зубний ряд, як на нижній щелепі, так і на верхній, при цьому немає необхідності проводити операції по підсадженню кісток і встановлювати імплант на кожен зуб.

Суть методу «All On Four», як і все геніальне, проста.

ao4-4За допомогою методу «All On Four» на нижній щелепі лікар-стоматолог встановлює всього 4 імпланта, які тримають всю штучну щелепу. Два імпланта ставляться в передньому відділі, два інших — в області п’ятого зуба під кутом в 45 градусів, що дозволяє використовувати довші імпланти і встановити коронки в одне відвідування. За допомогою спеціального кріплення сама установка коронок відбувається по прямій, в результаті чого навантаження рівномірно розподіляється на всі зуби, а не лише на ті, під якими знаходиться імплант.

Особливо ефективна методика «All On Four» в тих випадках, коли підсадження або нарощування щелепних кісток взагалі нереально — у зв’язку з індивідуальними особливостями пацієнта. Наприклад, якщо пацієнт похилого віку, при чому у нього давно видалені всі зуби і він багато років користується знімними протезами.

Імплантація зубів за методом «All On Four» дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зубів та обличчя пацієнта в цілому. Завдяки цьому методу людина виглядає більш молодою і доглянутою. Як відомо, якщо в роті відсутні зуби (а протези не перебувають у роті, оскільки ними не завжди зручно користуватися), утворюються зморшки навколо рота і западини на щоках, через які обличчя виглядає більш старим. Метод «All On Four» в імплантації зубів повертає особі його природний вигляд і обличчя стає більш молодим і красивим. В роті людина відчуває присутність натуральних зубів, а не пластмас, як це відбувається при використанні знімних зубних протезів. Після імплантації зубів навіть ті люди, які відвикли посміхатися через криві зуби або їх відсутність, отримують ідеально гарну посмішку — тепер вони можуть показувати гарні зуби, не прикриваючи від сорому рот.

Назад до Імплантації

 • Наша адреса

  Україна, м. Вінниця
  мкрн. Поділля
  вул. Зодчих 20

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9:00 - 20:00
  Субота: 10:00 - 15:00
  Неділя: Вихідний

 • Телефони

  Тел: +380(98)887-66-88
  Тел: +380(432)68-34-40
  Тел/факс: +380(432)68-34-68

 • Пошук по сайту

 • Соціальні мережі

Посміхайтеся світу і він посміхнеться до Вас!