Мостоподібні протези на імплантах

Сталася значна втрата зубного ряду? Що робити?

Швидше за все, лікар вам запропонує протезування мостоподібним протезом .

bd-1Ще зовсім недавно у Вас не було б альтернативи мостоподібному протезу з обточуванням сусідніх, з відсутнім, зубів і установки коронок на опорні зуби. Сьогодні можна встановити незнімний мостоподібний протез (міст) на імплантати. Такий протез нагадує звичайний мостоподібний протез, але тільки в цій конструкції опорними зубами є імплантати, а не природні зуби. Імплантати при цьому, замінюють коріння зубів і є опорами для мостоподібного протеза, а сусідні зуби залишаються живими.

Плюсом цього методу ще є і та обставина, що впровадження в кістку зубних імплантатів призупиняє атрофію кістки в області відсутнього зуба.

Можливо, чи ні протезування саме цим методом, визначить лікар. Це буде залежати від давності втрати зубів, перенесених і супутніх захворювань, стану зубів, що залишилися, прикусу та деяких інших умов.

Що робити при відсутності декількох зубів?

bd-4У цьому випадку для протезування необхідна установка вже не одного, а декількох імплантів (приблизно по числу відсутніх зубів). Коли імпланти прижилися в кістці — виготовляється міст і фіксується на імплантатах.Для визначення кількості імплантів рекомендується слідувати наступному правилу: якщо у вас немає 2х зубів, то необхідно імплантувати два імпланта, якщо чотирьох, то мінімум три. Такий принцип дозволяє зробити конструкцію надійною, а також гарантувати, що вживлені імпланти витримають жувальне навантаження і не випадуть через рік.

Також дуже важливо відзначити, що категорично забороняється виготовлення мостоподібного протеза з опорою одночасно на свій зуб з одного боку і на імплант — з іншого. Здавалося б це може дозволити заощадити гроші, але досвід виготовлення таких конструкцій показав, що вони ненадійні і призводять до швидкого випадіння імплантів.

Пов’язано це з тим, що власні зуби володіють природною рухливістю за рахунок мікрозв’язок (періодонта), які прикріплюють зуб до кістки. Імпланти ж зв’язкового апарату з кісткою не мають, а зрощуються шляхом кісткового анкілозу, тобто наглухо і без мікрорухливості. Тому мікрорухливість з одного боку такого протеза призведе до поступового розхитування імпланта і його випадніня.

Одиночні коронки або мости для незнімного протезування на імплантатах, як правило, роблять з пластмас, металокераміки або безметаллової кераміки. Причому коронки можуть фіксуватися на імплантатах в той же день, і двома різними способами: гвинтами, або цементувати залежно від вихідної ситуації.

Назад до Імплантації

 • Наша адреса

  Україна, м. Вінниця
  мкрн. Поділля
  вул. Зодчих 20

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9:00 - 20:00
  Субота: 10:00 - 15:00
  Неділя: Вихідний

 • Телефони

  Тел: +380(98)887-66-88
  Тел: +380(432)68-34-40
  Тел/факс: +380(432)68-34-68

 • Пошук по сайту

 • Соціальні мережі

Посміхайтеся світу і він посміхнеться до Вас!