Знімне протезування на імплантатах

Знімне протезування на імплантатах роблять, як правило, при повній відсутності зубів, або при збереженні, лише невеликої кількості зубів.

Знімні протези на імплантатах — це альтернатива незнімним і простим знімним протезам. Від незнімних ці ​​протези відрізняються меншою вартістю, так як для їх фіксації потрібно всього кілька бюджетних імплантів навіть для відновлення всього зубного ряду. На відміну від простих знімних протезів протези на імплантантах мають кращу фіксацію, більш функціональні та естетичні за рахунок прикріплення до імплантів.

При цьому варіанті протезування з’єднання протеза з імплантом здійснюється за принципом мікрозамка: половина мікрозамка встановлена ​​в протезі, інша половина — в частині імпланта, яка виступає над поверхнею слизової оболонки порожнини рота. При надяганні протеза мікрозамок закривається , і протез надійно фіксується в порожнині рота.

Існує два основних варіанти фіксації тіла знімного протеза до імплантів:

Замкові кріплення кнопкового типу

rp-13Імпланти імплантуються в кісткову тканину щелепи. Виступаюча частина імплантів робиться у формі головок, а в протезі з нижньої сторони (в проекції головок імплантів) робляться поглиблення, куди прикріплюються мікрозамки. Головка імпланта, потрапляючи в мікрозамок, надійно утримується в останньому, і протез в результаті не зміщується при розмові або жуванні. Зняти такий протез можна без особливих зусиль. Для цього буде потрібно освоїти певний рух.

На верхній щелепі при такому типі фіксації оптимально імплантувати чотири імпланта, мінімум необхідні три. На нижній щелепі оптимально три імплантата, мінімум — два. Однак потрібно розуміти, що якщо зробити тільки два імпланта для фіксації протеза, то протез в далеких відділах зубного ряду буде трохи балансувати.

rp-12Замкові кріплення балочного типу

У кістну тканину щелепи таким же чином вживляются зазвичай три і більше імпланта, і між ними робиться металева балка. У тілі знімного протезу під таку балку робиться поглиблення особливої ​​форми. І при надяганні протеза — останній буде надійно утримуватися в порожнині рота.

При такому типі фіксації і на верхній і на нижній щелепі оптимально імплантувати по чотири імпланта, мінімум — три.

Назад до Імплантації

 • Наша адреса

  Україна, м. Вінниця
  мкрн. Поділля
  вул. Зодчих 20

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9:00 - 20:00
  Субота: 10:00 - 15:00
  Неділя: Вихідний

 • Телефони

  Тел: +380(98)887-66-88
  Тел: +380(432)68-34-40
  Тел/факс: +380(432)68-34-68

 • Пошук по сайту

 • Соціальні мережі

Посміхайтеся світу і він посміхнеться до Вас!